+200 vrijwilligers in het zonnetje gezet

21 december 2023 | Nieuws

Zeven december was het de ‘dag van de Vrijwilliger’. Bij Welzijn Nunspet zijn meer liefst meer dan 200 vrijwilligers actief. Van maatje tot hulpdienst, van fietslesvrijwilliger tot receptie, van AMVO-chauffeur tot taalmaatje, van toneelclub tot bridgebestuur. Deze mensen dragen bij aan een prachtig Nunspeet en omgeving. Daarom zetten we graag al onze vrijwilligers in het zonnetje. 

Met elkaar vormen we een gemeenschap, waarin ouderen mobiel blijven, jongeren leren dat ze ertoe doen, mensen hulp of gezelschap krijgen en een zinvolle invulling van hun leven ervaren. Kortom: een gemeenschap waarin er naar de medemens wordt omgekeken. Vrijwilligerswerk levert niet alleen de gemeenschap iets op, maar ook vrijwilligers zelf halen er veel voldoening uit. Één van onze vrijwilligers zei het pakkend: “Je hebt een doel in je leven, je hebt aanspraak. Ik hoop dat ik het nog heel lang mag doen.”

Onze collega’s Annie, Froukje en Danique (van Servicepunt Vrijwilligers) zaten op zeven december klaar, met een tafel vol tasjes om alle vrijwilligers te bedanken. Ze staat vrolijk op de foto. In een gezellig kerstsfeertje kon iedereen zijn tasje met leuks & lekkers afhalen.

Vrijwilligers: hartelijk bedankt!!!

Wilt u ook vrijwilligerswerk doen bij SWN? Kom eens langs! Dan bekijken we samen wat er bij u past. Vacatures kunt u online vinden op vrijwilligerswerknunspeet.nl

Gerelateerde nieuwsberichten

Maatschappelijke diensttijd trajecten (MDT) in Nunspeet

Maatschappelijke diensttijd trajecten (MDT) in Nunspeet

In de periode van april tot en met juni 2024 biedt Stichting Welzijn maatschappelijke diensttijd trajecten (afgekort MDT) aan voor jongeren tot 30 jaar. De bedoeling van deze trajecten is dat jongeren zich vrijwillig maatschappelijk inzetten. Daarnaast bieden we de...

Het naaiatelier is een interculturele activiteit

Het naaiatelier is een interculturele activiteit

Zorgen voor en met elkaar. De gemeente Nunspeet en regio kent veel inwoners die zich inzetten voor een ander. In deze terugkerende rubriek maken we kennis met deze betrokken mensen, zowel jong als oud(er) en alles daartussenin. Dit keer een gesprek met Lenie, Ans en...

Het Maatjesproject in een nieuw jasje!

Het Maatjesproject in een nieuw jasje!

Misschien heeft u het al wel gemerkt... Maar in de afgelopen tijd heeft het Maatjesproject een nieuwe stijl gekregen. We hebben een nieuwe flyer ontworpen en de website een nieuwe uitstraling gegeven. Bekijk op maatjesprojectnunspeet.nl de nieuwe site. Het...