+200 vrijwilligers in het zonnetje gezet

21 december 2023 | Nieuws

Zeven december was het de ‘dag van de Vrijwilliger’. Bij Welzijn Nunspet zijn meer liefst meer dan 200 vrijwilligers actief. Van maatje tot hulpdienst, van fietslesvrijwilliger tot receptie, van AMVO-chauffeur tot taalmaatje, van toneelclub tot bridgebestuur. Deze mensen dragen bij aan een prachtig Nunspeet en omgeving. Daarom zetten we graag al onze vrijwilligers in het zonnetje. 

Met elkaar vormen we een gemeenschap, waarin ouderen mobiel blijven, jongeren leren dat ze ertoe doen, mensen hulp of gezelschap krijgen en een zinvolle invulling van hun leven ervaren. Kortom: een gemeenschap waarin er naar de medemens wordt omgekeken. Vrijwilligerswerk levert niet alleen de gemeenschap iets op, maar ook vrijwilligers zelf halen er veel voldoening uit. Één van onze vrijwilligers zei het pakkend: “Je hebt een doel in je leven, je hebt aanspraak. Ik hoop dat ik het nog heel lang mag doen.”

Onze collega’s Annie, Froukje en Danique (van Servicepunt Vrijwilligers) zaten op zeven december klaar, met een tafel vol tasjes om alle vrijwilligers te bedanken. Ze staat vrolijk op de foto. In een gezellig kerstsfeertje kon iedereen zijn tasje met leuks & lekkers afhalen.

Vrijwilligers: hartelijk bedankt!!!

Wilt u ook vrijwilligerswerk doen bij SWN? Kom eens langs! Dan bekijken we samen wat er bij u past. Vacatures kunt u online vinden op vrijwilligerswerknunspeet.nl

Gerelateerde nieuwsberichten

Weerbaarheidstraining voor kinderen uit groep 6, 7 & 8

Weerbaarheidstraining voor kinderen uit groep 6, 7 & 8

Zoals misschien al bij u bekend bieden we vanuit Stichting Welzijn Nunspeet (SWN) al jaren sociale vaardigheidstrainingen en weerbaarheidstrainingen binnen de Gemeente Nunspeet, zowel op basisonderwijs als voortgezet onderwijs, maar ook buitenschools. We hebben hier...

Coalitie tegen eenzaamheid

Coalitie tegen eenzaamheid

Eenzaamheid is een wijdverspreid probleem; 38 procent van de inwoners in gemeente Nunspeet ervaart gevoelens van eenzaamheid. Dit percentage komt overeen met het landelijk beeld. Noah vertelt: "In september 2023 zijn wij gestart met het signaalpunt Nunspeet voor...

Terugblik: Girls United

Terugblik: Girls United

“Het was te gezellig”, volgens Hannah. Ook Lynn kon geen tips benoemen, ze zei: “Het is perfect”. Op dinsdag 7 mei 2024 was er wederom een geslaagde editie van het Girls United Nunspeet event gehad. We organiseerden een middag met activiteiten voor meiden van 10-14...